Pravidla

INZERCE JE ZDARMA.

Na stránkách funguje "kreditní systém".
Za registraci a za další používání webu se uživateli připisují kredity.
Za každý inzerát budou částky odečítány z kreditního účtu.

Registrace:
-
Pro registraci na tomto webu a práci s inzeráty je nutný funkční e-mail. Po registraci Vám přijde aktivační odkaz na e-mail, který jste při registraci uvedli.

Vkládání inzerátů je možné až po registraci uživatele.
Pokud uživatel zapomene heslo, použije systémovou funkci zapomenuté heslo.

Vložení inzerátu:
- Pro vložení inzerátu musíte být přihlášeni. Kliknete na odkaz "nový inzerát", následně vyberete kategorii. Pak se Vám zpřístupní další pole formuláře.
Základní vložení inzerátu včetně 4 ks obrázků - 10 kreditů (obrázky vkládejte ve formátu jpg, jpeg v datové velikosti do 300kB).
Vložením inzerátu na tento web souhlasíte s pravidly tohoto webu.

Zvýhodnění inzerátů:
Pokud někdo chce svůj inzerát nějak zvýhodnit, může si dokoupit kredity a použít:
· doporučené inzeráty
· zvýrazněné inzeráty
· TOP inzeráty

Dalších 5 obrázků k inzerátu - 10 kreditů.

Pokud Vám nějaké kategorie na webu chybí, napište správci webu inzerce@web-region.cz a kategorie bude do systému vložena.

Inzeráty mají nastavenu expiraci 90 dnů. Před expirací bude uživatel vyrozuměn automaticky generovaným e-mailem z administrace inzertního systému.

Indikátor "NOVÝ" se zobrazuje po dobu 7 dní.

Indikátor "HOT" - objeví se u inzerátu po počtu zobrazení 100x.

Kredity:
- nový uživatel obdrží 10 kreditů - uvítací bonus
- při každém novém přihlášení uživatel obdrží 3 kredity - denní login bonus - to jsou kredity pro další inzerát, opakovanou návštěvou webu a přihlášením máte kredity pro své další inzeráty.
- pokud jste firma a chcete týdně vystavovat desítky inzerátů, můžete si kredity dokoupit. Po přihlášení v systému máte možnost zakoupit kredity a on-line kartou uhradit kredity nebo vybrat balíček kreditů, vybrat si platbu na fakturu, kde vyplní potřebné údaje a systémem bude odeslána proforma klientovi i provozovateli. Následně bude vystavena řádná faktura. Případně pište na inzerce@web-region.cz a faktura Vám bude zaslána e-mailem. Po její úhradě Vám budou na profil na inzertním webu kredity připsány.

INZERCE - BAZAR (inzerce.web-region.cz) je v textu podmínek a pravidel uveden jako "PROVOZOVATEL".
Osoba (fyzická i právnická), která používá služby tohoto inzertního webu je dále označována v těchto podmínkách jako "UŽIVATEL".

Provozovatel má právo smazat inzerát, který podle něj neodpovídá podmínkám tohoto inzertního webu a to i bez předchozího upozornění uživatele.
Provozovatel neodpovídá za obsah inzerátu, který zde vloží uživatel.
Provozovatel pouze zprostředkovává kontakt mezi jednotlivými uživateli tohoto inzertního webu.
Provozovatel není odpovědný za případné škody, pokud data z inzerátu zneužije třetí osoba.

Provozovatel umožňuje inzerovat nabídky a poptávky uživatelů - zboží, služby, jiný majetek, movité a nemovité věci a to soukromých osob nebo podnikatelských subjektů.Uživatelům je zakázáno inzerovat přímo svou podnikatelskou činnost.
Zde se inzeruje nabízené zboží jednotlivě, po kusech, po jednom ks, jedné barvy, jedné velikosti.

Zájemci o reklamu na tomto webu mohou kontaktovat provozovatele.

Specifické kategorie a podmínky:
- kategorie nabídka práce, zaměstnání a brigády - uživatel musí uvést předmět nabízené práce, pracovní pozici, název firmy, předmět podnikatelské činnosti firmy, minimální požadavky na uchazeče o zaměstnání
- kategorie reality - pokud nemovitost inzeruje realitní kancelář, inzeruje samotnou nemovitost, nesmí inzerovat své služby
- kategorie nabídky erotických služeb - 10 kreditů základ + 10 kreditů za zveřejnění 

Jsou zakázány duplicitní inzeráty - v případě duplicit budou inzeráty smazány. Opakování inzerce se stejným obsahem bude považováno za spam.

Na tomto webu jsou zakázány inzeráty porušující zákony ČR. Jsou zakázány inzeráty, které jsou v rozporu s dobrými mravy, které propagují a podněcují rasismus, fašismus a xenofobii. Dále jsou zakázány inzerce hubnutí, bezpracných výdělků, emailingu, multilevel marketingu, provizní systémy. Dále jsou zakázány půjčky a úvěry. Nesmí být inzerovány kopie, padělky, falzifikáty, technické průkazy, osobní doklady, pohonné hmoty, léky, potravinové doplňky, cigarety, e-cigarety, oddlužení, exekuce atd. Dále jsou zakázány inzeráty neurčitého obsahu, typu "vydělávejte mnoho peněz, další informace e-mailem" apod. Dále jsou zakázány inzeráty na půjčky s poplatkem předem, půjčky s voláním na placené linky se zvláštním tarifem, nabídky od neseriozních a podvodných společností, doporučování a nabízení podvodných úvěrů. 
Určité výjimky z těchto omezení (půjčky, hubnutí ) může tvořit placená reklama formou bannerů nebo textových odkazů ve výměnných sítích Google adsence, Seznam sklik apod.

Zveřejněné fotografie a obrázky u inzerátů - každý uživatel, který vloží inzerát s fotografií nebo obrázkem, nese plnou odpovědnost nejen za texty, ale také na fotografie a to zejména s ohledem na používání různých ochranných známek, licencované obrázky, fotografie nebo avatary, které uživatel uloží s inzerátem na tento web. 

Provozovatel webu si vyhrazuje právo změnit podmínky používání webu.

 

 

 

Náhodné inzeráty

Obsah CenaStavMěsto Datum
TEST - Prodám starou - PC sestavu

TEST - Prodám starou - PC sestavu

(Počítače, hry, konzole / PC sestavy)

test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test [...]

6 500.00 KčPoužitoKrnovKraj: Moravskoslezský kraj
hot
1149 zobrazení Published on 03.04.2016
z
TEST - prodám - Škoda Octavia

TEST - prodám - Škoda Octavia

(Osobní auta / Škoda)

test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test [...]

75 000.00 KčDobrýKrnovKraj: Moravskoslezský kraj
hot
1255 zobrazení Published on 03.04.2016
z


Všechny inzeráty